Головна > Послуги >

Розробка програмного забезпечення

Оскільки різні веб-сайти мають різні вимоги відповідно до функцій, які вони повинні виконувати, може виникнути необхідність у створенні спеціальних програмних рішень. Такі програмні елементи будуть вбудовані у веб-сайт чи веб-сайти для забезпечення потреб наших клієнтів. Наприклад, цього року ми розробили другу версію програмної платформи для генерування генеалогічних дерев для генеалогічного порталу «Родовід», що немає аналогів у світі.

При розробці нових веб-сайтів або у процесі роботи над новими версіями існуючих сайтів ми можемо використовувати PHP, ColdFusion та інші рефлективні мови, технології JSP та SSI, зрештою, будь-яке програмне забезпечення. Розробка сучасних фунціональних сайтів вимагає знання реляційних, ієрархічних та інших типів баз даних для динамічного й зручного наповнення таких сайтів. Проте, цікаві разові сайти-візитки потребують набагато новіших, а отже й більш важких знань та навичок.

Важливо пам’ятати, що всі програмні продукти, які необхідні для створення веб-сайтів, вже давно написані. Тому у багатьох випадках достатньо додати лише кілька штрихів, щоб створити унікальну роботу. Проте для того, щоб це зробити, необхідно знати що можна використати і яким чином, і, звичайно, як воно працює. А це — саме те, на чому ми добре знаємось.