Головна > Послуги >

Супровід веб-сайтів

Розробка веб-сайту у середньому займає близько п’яти тижнів. Протягом цього часу визначається концепція та архітектура веб-сайту, створюється дизайн його сторінок, виконуються роботи з програмування. Наступним етапом у роботі йде наповнення веб-сайту, або його інформаційний та технічний супровід. Супровід веб-сайтів вимагає багато часу, особливо на початку, коли готовий веб-сайт необхідно наповнити текстами та ілюстраціями.

Існує два варіанти роботи з наповнення веб-сайтів, які ми створюємо для наших клієнтів:

  1. Клієнти самостійно змінюють та поновлюють інформацію на своїх сайтах.
  2. Спеціалісти компанії «Beagle» ведуть супровід веб-сайтів за договором.

При виборі першого варіанту ми навчаємо наших клієнтів або їх працівників навичкам роботи з наповнення веб-сайтів за допомогою системи управління змістом сторінок веб-сайту (CMS) (від англ. Content Management System — «система управління змістом»). При другому варіанті роботи наші клієнти матимуть можливість моніторингу того, як спеціалісти компанії «Beagle» працюють над наповненням їхніх веб-сайтів, також за допомогою системи CMS.

Перший варіант роботи підійде великим компаніям та організаціям, яким необхідно забезпечити постійне поновлення інформації на своїх веб-сайтах кількома працівниками. Другий варіант стане у нагоді малим та середнім підприємствам та організаціям, які мають потребу у періодичному поновленні інформації на своїх веб-сайтах і бажають зекономити кошти завдяки можливості не наймати додатковий персонал.