Головна >

Заява про обмеження відповідальності

Компанія «Beagle» не несе відповідальності за інформацію, розміщену на веб-сайті http://www.beagle.com.ua/ третіми сторонами або за інформацію у друкованих чи електронних ЗМІ, яка базується на даних, узятих з веб-сайту http://www.beagle.com.ua/. Компанія «Beagle» не несе юридичну чи іншу відповідальність за зміст будь-яких веб-сторінок поза веб-сайтом http://www.beagle.com.ua/ або за зміст веб-сторінок, з яких подається посилання на веб-сайт http://www.beagle.com.ua/, або на які подається посилання з сторінок веб-сайту http://www.beagle.com.ua/.

Інформація на веб-сайті http://www.beagle.com.ua/ розміщена з максимальною старанністю і надається такою, якою вона є, без жодних гарантій, у жодній формі, явно чи неявно, включаючи, але не обмежуючись, гарантії стосовно комерційної вигоди, використання, дотримання прав та свобод, точності та актуальності інформації.

Компанія «Beagle» залишає за собою право вносити зміни до змісту сторінок на веб-сайті http://www.beagle.com.ua/ та припиняти роботу цього веб-сайту без попередження у будь-який момент.

Компанія «Beagle» не несе відповідальності за прямі чи непрямі збитки, що можуть бути спричинені комп’ютерними вірусами, отриманими у наслідок доступу, використання та довіри до інформації на веб-сайті http://www.beagle.com.ua/ або на будь-якому веб-сайті, з якого подається посилання на цей веб-сайт.

Усі права інтелектуальної власності, що стосуються інформації на веб-сайті http://www.beagle.com.ua/, належать компанії «Beagle».

Усі назви товарів та програмних розробок, які згадуються на веб-сайті http://www.beagle.com.ua/, належать їх зареєстрованим власникам.