Головна >

Компанія

Компанія «Beagle» працює у сфері послуг і розміщена у місті Києві. Ми надаємо такі послуги як розробка веб-сайтів, дизайн, програмування, розробка програмного забезпечення, переклад, написання текстів тощо.

Окрім розроблення веб-сайтів на замовлення компанія «Beagle» веде два власних проекти: багатомовний генеалогічний портал «Родовід» та «Web-енциклопедію Києва» (WEK). «Родовід» був започаткований у 2005 році, а WEK працює з 1998 року.

Історія

«Beagle» було засновано 2006 року. До свого заснування компанія планувалася як консалтингова фірма для надання маркетингових та інформаційних послуг іноземним підприємствам. Невдовзі після започаткування діяльності до послуг компанії «Beagle» додалася розроблення веб-сайтів. На початку 2007 року у компанії було прийнято рішення про зміну основного виду діяльності з маркетингових послуг на розроблення веб-сайтів.

http://www.beagle.net.ua
http://www.beagle.net.ua
Собака породи бігль
http://ru.wikipedia.org/wiki/Бигл_%28бриг%29
http://ru.wikipedia.org/wiki/Бигл_%28бриг%29
Бриг британського ВМФ «Beagle»

Назва «Beagle» має цікаву історію. Оригінальна назва походить від назви англійської породи мисливських собак-гончаків «бігль», які, в основному, використовуються для висліджування зайців, кроликів та інших диких тварин. Малі гончаки цього типу існують вже понад п’ять століть, але породу у такому вигляді, який набув популярності у наші дні, було виведено у Великій Британії близько 150 років тому.

Ще одним носієм назви «Beagle» був дослідницький бриг класу «Чероки» британського ВМФ «Beagle», на якому Чарльз Дарвін здійснив своє плавання навколо світу протягом 1831—1836 років. У цьому плаванні, яке стало іноваційною науковою експедицією, бригом командував капітан Роберт Фіцрой — майбутній генерал-губернатор Нової Зеландії. Дарвін провів більшу частину експедиції, займаючись дослідженнями на суходолі: три роки та три місяці на землі та півтора роки у морі. Завдяки проведеним роботам він здобув високу репутацію геолога та колекціонера зкам’янілих рештків органіки, а результати його наукових спостережень за рослинами та тваринами лягли в основу ідей, які Дарвін пізніше оформив у свою теорію еволюції шляхом природного добору.