Головна > Доробок > Веб-сайти

Генеалогічний портал «Родовід»

http://www.rodovid.org/

Зображення:Rodovid2.jpg
Зображення:Rodovid2.jpg
Головна сторінка. Знімок від 25.12.2006

Портал «Родовід» — найбільш складний проект у доробку компанії «Beagle» на сьогоднішній день. Портал було відкрито у 2005 році. Спочатку на сайті працювала лише версія українською мовою, а сьогодні він доступний 22-ма мовами.

Cпеціально для порталу «Родовід» ми розробили програмний механізм, що дозволяє будувати генеалогічні дерева, які вміщують тисячі людей у десятках поколінь за кілька десятків секунд. Сімейне дерево у графічній формі автоматично генерується на сторінці кожної людини, доданої до бази даних веб-сайту. Всі особи, які належать до одного роду відображуються одним кольором, що значно спрощує процес аналізу генеалогічних дерев. На порталі реалізована функція імпорту файлів у форматі GEDCOM.

«Родовід» працює на серверному програмному забезпеченні, яке дозволяє користувачам створювати, редагувати, видаляти та об’єднувати генеалогічні записи. Наповнення сайту ведеться силами тисяч користувачів, які працюють у різних країнах світу.

Ми створили «Родовід» для всіх, хто цікавиться історією своєї власної родини, а також для тих, кому цікава історія королівських родів та відомих людей.